Autobusų nuoma: dažniausiai užduodami klausimai

Autobusų nuoma šiandien tampa vis populiaresne, nes tai – viena geriausių išeičių, kai reikia pervežti iš vienos vietos į kitą pakankamai daug žmonių. Apie autobusų nuomą sklando daugybė mitų, taigi, pabandysimepaaiškinti, kaip viskas yra iš tiesų.

Gana dažnai manoma, kad išsinuomoti autobusą kainuoja pernelyg brangiai, ir to daryti paprasčiausiai nepasimoka, tačiau, kaip viskas yra iš tikrųjų? Ar tikrai autobuso nuoma yra neįperkama?

Autobusų nuomos kaina iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti gana didelė, tačiau nereikėtų pamiršti, kad autobusudažniausiai keliauja kelios dešimtys ar dar daugiau žmonių, taigi, vienam keleiviui ši kaina paprastai būna kur kas mažesnė nei keliaujant kokia nors kita transporto priemone. Autobusų nuoma gana dažnais atvejais yra vienas geriausių sprendimų, nes viena transporto priemone gali keliauti ganėtinai daug žmonių.

Kokiais atvejais vertėtų pagalvoti apie autobusų nuomą?

Dažniausiai autobusus nuomojasi mokyklos, organizuojančios mokiniams išvykas, tačiau situacijų, kada autobusą tikrai verta nuomotis, gali būti daugybė. Tai pravartu tuomet, kai reikia pervežti svečius iš vienos vietos į kitą, kai kitame mieste darbuotojams organizuojami seminarai, ir t.t. Taigi, situacijų gali būti daugybė, ir tais atvejais, kai reikia pervežti kelias dešimtis (ir daugiau) žmonių, šis sprendimas gali būti pats palankiausias.

Kokios autobusų nuomos sąlygos?

Sąlygos paprastai priklauso nuo paties paslaugos tiekėjo. Dažniausiai tenka susimokėti užstatą ir nuomos kainą, taip pat ir pasirašyti sutartį. Gana dažnais atvejais taip pat reikia ir rezervuoti patikusį autobusą – tokiu atveju būsite užtikrinti, kad tą dieną, kuomet jums bus reikalingas autobusas, gausite tą, kurio ir norėjote.

Ką daryti, norint išsinuomoti autobusą?

Tai labai paprasta. Jums tereikia susirasti internetinį puslapį, kuriame siūloma autobusų nuoma, ir išsirinkti jums palankiausią variantą. Galite vienoje vietoje rasti autobusų, kurie nuomojami visoje Lietuvoje, ir išsirinkti tokį, kuris pateisintų jūsų lūkesčius: autobusai gali būti siūlomi su įvairiais priedais, pavyzdžiui, DVD grotuvais, mikrofonais ir t.t. Taigi, susirasite visų nuomojamų autobusų aprašymus, išsirinksite jums palankiausią variantą, ir tuomet galėsite susisiekti su paslaugos tiekėju ir aptarti nuomos sąlygas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *