„KA-Ringas“: aktyvios pramogos nustebinusios net užsieniečius

Kaune įkurto klubo aktyviems „KA-Ringas“ pasiūlytos aktyvios pramogos nustebino net užsieniečius. Netradicinėje lazerių erdvėje siūloma ne tik pramogauti su draugais, bet ir švęsti šventes kolektyvams, draugams, verslo partneriams. Šiuo metu lazerių mūšio arena yra Kaune, Savanorių pr. 339c. Tačiau netrukus bus pasiūlytos aktyvios pramogos ne tik Kaune, kuriomis galėsite mėgautis sodybose, savo įmonės ar kitose patalpose ir teritorijose.

Kaip vyksta žaidimas lazeriais?

aktyvios pramogosŽaidimas lazeriais smagiausias ne mažesnėje nei 6 asmenų kompanijoje, kad būtų galima sudaryti dvi komandas. Sudarę 2-3 komandas žaidėjai apsiginkluoja šalmais ir šautuvais, kurie veikia elektroniniu būdu ir yra visiškai nepavojingi, bei nesukelia skausmo kaip dažasvydis ar šratasvydis. Šautuvai šaudo infraraudonaisiais spinduliais, o ant šalmų ir šautuvuose sumontuoti jutikliai reaguoja į priešininko šūvius. Šio žaidimo metu nepavyks sukčiauti, nes likusias gyvybes skaičiuoja elektronika ir ginklo ekrane rodo kiek likę šovinių ir gyvybių. Pasibaigus gyvybėms šautuvas automatiškai išjungiamas, šalmas šviečia raudonai ir nušautas karys nebegali pakenkti kitiems žaidėjams, o jo žaidimas paskirtoje misijoje baigiamas arba turi grįžti į bazę atsigaivinti, jei tai leidžiama vykdomos misijos metu.


Lazerių mūšio arena – netradicinė aplinka

Lazerių mūšio arena sukurta siekiant pagyvinti žaidimą lazeriais kiek galima natūralesne aplinka: apleistos kasyklos, turgaus aikštė, pastatų griuvėsiai. Įdomi aplinka ne tik žavi, leidžia komandoms kurti įvairias puolimo ar gynybos taktikas, bet ir žaidimui suteikia papildomų galimybių, kuriant žaidimų scenarijus. Todėl lazerių mūšio arena – yra labai svarbus žaidimo elementas.

Tai ne paprastas šaudymas lazeriais

Šaudymas lazeriais lazerių mūšio arenoje „KA-Ringas“ vyksta ne tik naujoviškais ginklais, įspūdingoje žaidimo lazeriais erdvėje. Didžiausias žaidimo žavesys laukia vykdant netikėtas misijas ir nenuspėjamus žaidimo scenarijus. Visi žaidimo lazeriais scenarijai sudaryti iš skirtingų misijų, kurios yra susietos tarpusavyje ir priklausomai kaip sekėsi vykdyti vieną ar kitą misiją priklausys, kas Jūsų laukia ateityje. Jei sugebėjote rasti žemėlapį, jūs žinosite kur ieškoti lobio, jei išgelbėsite įkaitą, sužinosite kur teroristų bazė.

Išskirtinis gimtadienis, bernvakaris ar verslo pramoga

“KA-Ringas” siūlo ne tik draugų mūšio scenarijus, bet ir specialius turnyrus kiekvienai šventei. Todėl gimtadienis, bernvakaris, mergvakaris, pramoga verslui ar kolektyvo vakarėliui gali būti nepakartojama ir kupina geros nuotaikos ar net netikėtų staigmenų. Norite unikalios šventės tik Jums? Bet kurį scenarijų galima pakoreguoti pagal jūsų pageidavimus arba sukurti visiškai naują, kad šventės dalyviai patirtų įspūdžių visam vakarui. Klubo aktyviems “KA-Ringas” žaidimu buvo nustebinti net svečiai iš Vokietijos, Italijos, Lenkijos. Pasak jų apie tokią pramogą jie nėra negirdėję net savo tėvynėje. Misijų įvairovė, iki paskutinės akimirkos nežinomas nugalėtojas, azartas užvaldantis net ir didžiausius skeptikus, verčia sugrįžti į lazerių mūšio areną kiekvieną išbandžiusį šią pramogą.

Pramogos merginoms

„KA-Ringas“ siūlomi žaidimų lazeriais scenarijai skirti ne tik vaikinams, kaip dažniausiai galvojama išgirdus apie pramogą, kurioje šaudoma, bet ir puikios pramogos merginoms, kurios jau ne kartą įrodė, jog pradžioje norinčios būti tik seselėmis, tampa aktyviausios kovotojos. Jei ir esate bandę žaisti tradicinėje lazerių erdvėje, tai tikrai rekomenduojame išbandyti žaidimą lazeriais „KA-Ringas“ lazerių mūšio arenoje, nes tai visiškai skirtingas žaidimas ir orientuotas ne į mažamečius, o būtent vyresnius paauglius ir suaugusius žaidėjus. Jei įprastoje lazerių erdvėje Jums reikia tik bėgti ir šaudyti, tai pas mus Jūs patirsite ką reiškia komandinis žaidimas, skirtingi tikslai, misijos, taktikos pasirinkimai. Net jei ir esate netaiklus ir dažasvydyje visada tampate priešo auka, klubo aktyviems „KA-Ringas“ lazerių erdvės žaidime Jūs tikrai rasite savo vaidmenį ir nebūtinai būsite silpniausias karys, nes kai kurių misijų metu gausite galimybę atsigaivinti, kitų misijų metu galėsite būti pridengiantis savo draugus karys, o kartais net lobio sargybinis. Karingos pramogos merginoms ir vaikinams dažnai atrodo sudėtingos, reikalaujančios fizinės ištvermės, tačiau „KA-Ringas“ žaidimas lazeriais tai lyg boulingas ar važinėjimas kartingais, kur gali pramogauti arba sportuoti profesionaliai. Todėl šios aktyvios pramogos sunkiai nusakomos žodžiais ir tai tiesiog reikia išbandyti ir įvertinti patiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *