Mėnesio archyvas: 2018 m. rugpjūčio mėn.

Ekologiškų produktų nauda Jums

Bent kartą savaitėje įprastai kiekviena šeima vartoja grūdinius produktus: nuo grikių kruopų iki avižų. Šie produktai reklamuojami kaip sveiki, daug naudos mūsų kūnams suteikiantys produktai. Dažnai net nesusimąstome, kokiomis sąlygomis jie auginami ir koks jų kelias iki to, kol patenka ant mūsų stalo. Tai yra ne maža klaida, dėl kurios gali nukentėti ne tik bendra imuninė sistema, bet ir sveikata: gali būti pažeisti įvairūs organai ar net smegenys. Ar pasidomėjote, kokios kokybės maistą dedate į burną?

Ekologiškų grūdų supirkimasDėl vis dažniau siekiamo sveiko gyvenimo būdo, pasidarė populiarus ekologiškų grūdų supirkimas. Šie grūdai auginami ir pakuojami daug atsakingiau nei įprasti grūdiniai produktai. Todėl ir alergijų, ir sveikatos sutrikimų dėl jų vartojimo pasitaiko daug rečiau – beveik niekada. Ekologiški grūdai išsaugo maistingąsias medžiagas, todėl jų kiekio lėkštėje reikia mažiau, nes greičiau pasisotinama. Suvalgysite smulkesnę porciją, tačiau greičiau pajausite sotumą.

Skaityti straipsnį “Ekologiškų produktų nauda Jums” »

Sužadėtuvių žiedo kainos pasirinkimas: vadovautis tradicijomis ar ne?

Artėja ta diena, kai pasipiršite savo mylimajai… Galvoje atsiranda daug minčių, tačiau pagrindinė – suzadetuviu ziedai. Tačiau akimirkai sustojate ir suprantate, jog įteikimui reikia pasiruošti. O ypatingai – apskaičiuojant išlaidas, nes kartais pasitaiko ir nenumatytų su pinigais susijusių sprendimų. Egzistuoja tam tikros taisyklės, kuriomis besivadovaujantys vaikinai ir vyrai visada suranda geriausią sprendimą.

Suzadetuviu ziedaiYra žinoma, jog tradiciškai sužadėtuvių žiedas turėtų kainuoti maždaug du – tris mėnesius atitinkančią vaikino algą. Ši tradicija atsirado daug seniau, kai atlyginimai nesiekė labai aukštų sumų. Pastebima, jog šiais laikais tokia tradicija nėra viena iš pagrindinių, kuria būtų vadovaujamasi. Retas žmogus, kurdamas naują šeimą, nori skirti tokią didelę sumą žiedui, nes po sužadėtuvių išlaidos tik didės.

Skaityti straipsnį “Sužadėtuvių žiedo kainos pasirinkimas: vadovautis tradicijomis ar ne?” »