Mėnesio archyvas: 2016 m. gruodžio mėn.

Šiaulių advokatų specializacijos sritys

Advokatai ŠiauliuoseAdvokatai Šiauliuose – profesionalias ir kompetetingas plataus spektro paslaugas teikiantys asmenys. Advokatai suteikia visas reikalingas konsultacijas, o asmenims garantuoja įvairių situacijų sprendimų būdus už kainą ir kokybę atitinkantį santykį. Ilgametę patirtį tuintys advokatai Šiauliuose specializuojasi įvairiose teisės srityse:

  • Administracinė teisė. Advokatai konsultuoja nuobaudų skyrimo, administracinų teisių pažeidimų kaip kelių eismo taisyklės, darbo, viešosios tvarkos ir kitų sričių klausimais, rengia įvairius dokumentus, susijusius su valstybiniais institucijų veiksmais, atstovauja klientus ikiteisminėse situacijose ir pan.
  • Skolų išieškojimas ir priteisimas. Advokatai rengia pranešimus, skirtus padengti įsiskolinimams, atstovauja klientus notarų biuruose, teismuose, skolininkams siunčia raginimus padengti įsiskolinimus, rengia dokumentus dėl delspinigių ar kitų išmokų, užtikrina nepetraukiamai vykstančius skolų išieškojimo, priteisimo procesus ir kt.
  • Žalos atlyginimas. Advokatai ne tik konsultuoja, bet ir atstovauja klientus įvairiose žalos atlyginimo situacijose, kurios gali nutikti darbe, eismo įvykių metu, įsigijus netinkamų prekių, baudžiamosiose bylose, gina žmogaus garbę, orumą ir pan.
  • Šeimos teisės. Advokatai Šiauliuose yra pasiruošę padėti visiems dėl ikivedybinių sutarčių sudarymo, santuokos sudarymo, nutraukimo, šeimoje gimusio vaiko kilmės nustatymo, įvaikinimo, dėl tėvų su vaikais bendravimo nustatymo, turtinių šeimos klausimų ir kt.
  • Baudžiamoji teisė. Teisininkai padeda susitvarkyti su baudžiamosios teisės klausimais, kurie gali apimti dokumentų klastojimą, vagystes, turto prievartavimą, neteisėtai rinktą informaciją apie asmenis, diskriminavimą kaip žmogaus tautybė, rasė, seksualinį priekabavimą ir pan.
  • Paveldėjimas. Advokatai konsultuoja ir teikia paslaugas visais paveldėjimo klausimais: testamentų priėmimas, vykdymas, turto aprašo sudarymas, praleistų terminų, jų atnaujinimų ir kt.

Skaityti straipsnį “Šiaulių advokatų specializacijos sritys” »