Mėnesio archyvas: 2015 m. gegužės mėn.

Lego – leiskite atsiskleisti vaikų kūrybiškumui

LegoLego turbūt yra vienas iš populiariausių žaislų. Jų nori ir mergaitės, ir berniukai visame pasaulyje. Būtent šis žaidimas skatina vaikus būti kūrybingais, atrasti savyje menininkus ar netgi architektus. Iš kaladėlių mažieji gali kurti ir statyti įvairius daiktus, ne tik pastatus. Be kūrybiškumo lavinama ir motorika. Juk statinys privalo būti stabilus ir nesugriūti, taip vaikai lavina pirštų miklumą.

Skaityti straipsnį “Lego – leiskite atsiskleisti vaikų kūrybiškumui” »

Energetinis sertifikatas – svarbus dokumentams parduodant namą

Energetinis sertifikatasKiekvienas potencialus namo pirkėjas nori žinoti, ar tam tikro namo išlaikymas nekainuos labai brangiai, tad domimasi, koks yra pastato energetinis naudingumas – tai parodo, ar pastato apšildymui yra sunaudojamas didelis kiekis šilumos energijos, ir kuo energetinio naudingumo klasė yra aukštesnė, tuo pastatas yra ekonomiškesnis. Kokia yra klasė, tai parodo energetinis sertifikatas, kuris yra išduodamas specialistų ir galioja dešimt metų. Praėjus šiam laikotarpiui, sertifikavimo darbai turi būti atliekami iš naujo – juk laikui bėgant energetinio naudingumo klasė gali kiek pasikeisti.

Namo savininkas visada nori, kad namą pavyktų parduoti pačia geriausia kaina, tad šis dokumentas gali padėti parduoti pastatą pačia geriausia kaina, nes potencialūs pirkėjai neretais atvejais yra pasiruošę mokėti didesnę pinigų sumą, jei namas yra ekonomiškas.

Šiandien pastato energinio naudingumo sertifikavimas yra privalomas, kada yra planuojama parduoti ar išnuomoti namą, ir šis formalumas gali būti naudingas abiems pusėms, tad tuo atveju, kada yra reikalingas šis dokumentas, teks kreiptis į specialistus, kurie galėtų padėti nustatyti energetinio naudingumo klasę ir išduoti reikalingą sertifikatą.

Skaityti straipsnį “Energetinis sertifikatas – svarbus dokumentams parduodant namą” »

Kondicionieriai užtikrins gaivų orą patalpose

KondicioneriaiVisada yra norima, kad tam tikrose patalpose oras būtų gaivus, ir tikrai ne visada pakanka tiesiog išvėdinti patalpas. Vasaros metu neretai patalpose vyrauja gana aukšta oro temperatūra, tad norint, kad ji būtų optimali, tikrai gali praversti kondicioneriai, kurių pasirinkimas šiandien yra tikrai labai platus.

Kiekvienu konkrečiu atveju tikrai bus galima atrasti tokius sprendimus, kurie puikiai pasiteisintų, ir visai nesvarbu, kokiose patalpose turi būti įrengiamas kondicionierius. Įvairiose prekybos vietose galima rasti iš tiesų gausų parduodamų kondicionierių pasirinkimą, tad kiekvienu atveju bus galima atrasti tinkamiausius kondicionierius. Šiandien jie gali būti iš tiesų labai funkcionalūs, tačiau neretais atvejais visos kondicionieriaus galimybės tikrai nėra išnaudojamos, tad rinkdamiesi tinkamiausią kondicionierių pasvarstykite, kokios funkcijos jums yra pačios svarbiausios: juk tikrai neverta mokėti už tai, kuo paprasčiausiai nesinaudosite.

Gana dažnais atvejais yra tikimasi, kad kondicionieriai nekainuos labai brangiai, ir tuo atveju, jei nuspręstumėte pasirinkti specializuotas internetines parduotuves, galite būti tikri, kad kainų lyginimui neteks sugaišti daug laiko. Apsilankę skirtingose internetinėse parduotuvėse galėsite palyginti kondicionierių kainas, ir tuomet galėsite pasirinkti tokią parduotuvę, kurioje nustatytos kainos jums bus pačios palankiausios.

Skaityti straipsnį “Kondicionieriai užtikrins gaivų orą patalpose” »