Mėnesio archyvas: 2014 m. balandžio mėn.

Buhalterinės paslaugos

Kiekvienai įmonei reikalingos buhalterinės apskaitos paslaugos. Vienose šį darbą atlieka dirbantys buhalteriai, o kitos šį darbą perduoda kitoms įmonėms, kad sutvarkytų buhalteriją. UAB "VP Finansai" – tai įmonė, kurioje teikiamos buhalterinės paslaugos. Veiklą pradėjo net taip ir seniai ( t.y. nuo 2013 metų) pagrindinė užduotis – pagalba verslo augimui. Jūsų verslui tai yra be galo svarbu.

buhalterinės paslaugosUAB "VP Finansai" atlieka šias paslaugas:

 • Konsultuoja apskaitos klausimais.
 • Konsultacijos mokesčių klausimais. Kiekviena Lietuvos gyventojas (įmonės savininkas ar vadovas) turėtų žinoti, kokius mokesčius reikia mokėti, kad po to neturėtumėte nereikalingų problemų. Besikeičiant įstatymams, nesunkiai galima kai kuriuos pakeitimus ir praleisti. Jums tikrai pravers konsultacijos šiais klausimais.
 • Galite pasitarti dėl teisinių dalykų. Tai yra svarbu yra žinoti.
 • Ataskaitų rengimas, kurių gali pareikalauti akcininkai, valstybės institucijos.
 • Personalo apskaitos tvarkymas. Šie darbai atliekami kiekvienoje įmonėje.
 • Pareigybinių instrukcijų rengimas.
 • Protokolų ruošimas.
 • Įsakymų rengimas.
 • Skolų likučių derinimas, tiek su kreditoriais, tiek su debitoriais.
 • Įmonių interesų atstovavimas Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, Sodroje bei kitose institucijose.

Skaityti straipsnį “Buhalterinės paslaugos” »

Patarimai, norintiems parduoti savo automobilį

automobiliu supirkimasLabai dažnai susiduriame su tokia situacija, kai norime parduoti savo seną nebenaudojamą automobilį, tačiau niekas jo neperka. Pagrindinės priežastys, kodėl taip nutinka – automobilis yra nepopuliarus Lietuvoje, norite per didelės kainos arba nežinote, kokiais būdais yra geriausia jį parduoti. Ką tokiu atveju daryti? Prieš parduodami savo automobilį, turite atlikti keletą reikšmingų darbų:

 1. Visų pirma, naršykite internete, žiūrėkite laikraščiuose ir domėkitės, kokiomis kainomis kiti žmonės pardavinėja tokį automobilį kaip Jūsų. Pirmas žingsnis yra rinkos tyrimas. Yra labai svarbu žinoti, ar automobilis yra paklausus ir kur galima rasti potencialių pirkėjų. Būkite atidus ir nenuvertinkite savo automobilio. Lietuvoje labiausiai perkami yra visureigiai, šeimos automobiliai ir vidutinio senumo, bet geros būklės automobiliai. Jei turite kabrioletą – jį lengviau bus parduoti vasaros metu. Atminkite, kad automobiliai su mažesne rida visada yra parduodami brangiau.
 2. Nuspręskite, kokiu būdu parduosite savo automobilį. Automobilių supirkimas Jūsų mieste yra puiki ir patogi paslauga, kuria visada spėsite pasinaudoti, tačiau, žinokite, kad pardavinėdami automobilį patys, Jūs visada gausite aukštesnę kainą. Tik tai gali kainuoti Jums nemažai laiko. Parduodami automobilį per skelbimus, visada rašykite šiek tiek didesnę kainą, nei jis yra vertas, nes prikimo metu pirkėjas visada derėsis.
 3. Kad ir kokį pardavimo būdą pasirinksite, Jūs visada gausite didesnę kainą, jei tinkamai pasirūpinsite savo automobiliu (kiek tik įmanoma jį suremontuosite ir išvalysite). Tada nuotraukos pačios už Jus nurodys transporto priemonės vertę. Pirmas įspūdis yra visada labai svarbus, todėl kruopščiai nuplaukite automobilį. Geras patarimas būtų gauti iš savo mechaniko ataskaitą apie automobilio būklę. Skelbimuose išryškinkite transporto priemonės privalumus, o ne trūkumus.
 4. Jei automobilis yra nebepataisomas ar labai senas ir nepatrauklus pardavimui, tada geriausia išeitis yra automobilių supirkimas. Galbūt patyrėte avariją, o remontuoti visiškai neapsimoka? Lietuvos įstatymai draudžia kiemuose laikyti neeksploatuojamus, sugedusius automobilius. Todėl neterškite savo kiemo aplinkosir kol nevėlu atiduokite automobilį į metalo laužą. Taip ne tik atlaisvinsite vietą kaimynams stovėjimo aikštelėje, bet ir užsidirbsite šiek tiek pinigų iš parduotų auto dalių. Visada ieškokite patikimiausio ir geriausias kainas siūlančio automobilio supirkimo punkto.

Pigiausias kondicionierių pildymas Kaune

Pigiausias kondicionierių pildymas – tai dažniausiai kamuojantis klausimas daugumą vairuotojų, kai prasideda pirmosios karštos dienos ir norisi pajusti malonią vėsumą savo automobilyje. Autoservisas „Hitra“ siūlo tiksliausią ir sąžiningiausiai apmokęstintą kondicionierių pildymo būdą. Dažniausiai kondicionierių pildymas apmokestinamas įskaičiuojant visas medžiagas iš anksto, maksimaliais kiekiais kokie gali būti sunaudoti pagal automobilio gamintojo numatytus kiekius. Automobilių kondicionierių pildymas naudojant pilnai automatinį pildymo įrenginį, suteikia galimybę Jums mokėti ne iš anksto nustatytą kainą už maksimalias sąnaudas, o kainą, kurią sudarys tik sunaudotų eksploatacinių medžiagų ir paslaugos kaina .

Kondicionierių pildymas: kaip sutaupyti?

Kondicionierių pildymasDažnai vairuotojai mano, kad nuvažiuoti į kokį nors garažą ir paprašyti papildomai įpilti šiek tiek freono yra pigiausias kondicionieriaus pildymo būdas. Tačiau tai yra visiškai klaidinga nuomonė ne tik technologine prasme, bet dažniausia ir kainos prasme. Dažniausiai automobilio kondicionavimo sistema nustoja šaldyti ne tuomet, kai ji lieka visiškai tuščia, o kai skvarbios freono dujos po truputėlį išeidamos iš sistemos pro įvairius sujungimus ar kiaurymes, pasiekia minimalų ar dar mažesnį nei leistinas kiekis sistemoje. Autoservise „Hitra“ pildant kondicionavimo sistemą pirmiausia ištraukiamas ir pasveriamas likęs šatlnešio (freono) kiekis sistemoje, tuomet sistema išvakuumuojama pašalinant drėgmę sistemoje ir supilamas konkrečiai Jūsų automobilio modeliui reikalingas šaltnešio (freono) kiekis. Kondicionieriaus pildymas pabaigiamas ataskaitos išspausdinimu, kurioje pažymėta kiek gramų buvo Jūsų sistemoje ir kiek gramų alyvos ir šaltnešio (freono) supilta į Jūsų kondicionavimo sistemą. Jūs mokate tik už sunaudotą šaltnešio (freono) kiekį ir pildymo paslaugą.

Kodėl nereikia mokėti už visą sunaudotą šaltnešio (freono) kiekį?

Naudojant pilnai automatinę kondicionieriaus pildymo stotelę pakartotinai panaudojamas iš Jūsų automobilio ištrauktas freonas, todėl Jūs neturite mokėti už tai kas priklauso Jums. Turbūt nuėję į prekybos centrą ir nusinešę savo pirkinių krepšelį, kasoje pakartotinai nekyla minties už jį susimokėti? Todėl ir autoservise „Hitra“ vadovaujamasi principu, kad tai kas buvo Jūsų kondicionieriaus sistemoje, tai buvo Jūsų ir už tai pakartotinai mokėti neturite. Mūsų įrenginys atskiria šaltnešį (freoną) nuo alyvos, oro, vandens ir jį neišleidžia į orą, o išsaugo savo vidinėje talpoje ir pakartotinai naudoja tolimesniame sistemos pildyme.

Kodėl kondicionieriaus pildymas atliekamas pigiausiai, bet ilgiausiai?

Dažnai aptinkama problema vairuotojų automobiliuose, kurie bandė sutaupyti pasipildydami greituoju būdu tiesiog įpučiant tam tikrą kiekį freono visai neatsižvelgiant kiek jo buvo sistemoje. „Liaudies meistrai“ įsitikinę, kad viskas priklauso nuo slėgio. Tačiau tai netiesa. Freono kiekis sistemoje matuojamas gramais, o ne slėgiu. Dėl šios priežasties ir pildymas turi būti atliekamas pilnu ciklu: išsiurbimas-vakuumavimas-pildymas. Šis ciklas trunka 20-40 minučių. Tai palyginti ilgas laiko tarpas su 5 minučių trukmės pajungimu ir 100-300 gramų įpūtimu, kaip mėgstama pildyti „taupant“ laiką ir kliento manymu pinigus. Toks greitas pildymas „iš akies“ neužtikrina automobilio sistemos teisingo užpildymo, be to lieka neaišku ar automobilyje trūko freono ar užsikišęs filtras neleidžia dirbti efektyviai kondicionavimo sistemai. Pilnas sistemoje esančio freono išsiurbimas, sistemos vakuumavimas ir jos užpildymas reikalingu kiekiu freono trunka ilgiau, tačiau mokant tik už faktiškai sunaudotą eksploatacinių medžiagų kiekį, paslaugos kaina tampa mažesnė nei pildant „iš akies“ ir mokant fiksuotą įkainį.

Skaityti straipsnį “Pigiausias kondicionierių pildymas Kaune” »

SEO optimizavimas – kaip įtikti “Google”?

Dažnai optimizuojant vieną ar kitą interneto svetainę neapsieinama be gudrybių ar manipuliacijų. Seo paslaugos taip pat teikiamos ne visada dirbant švariausiais metodais. Tačiau taip darydami jūs labai rizikuojate. Turbūt iš karo jums iškilo klausimas kuo? Rizikuojate ne tik tuo, kad jūsų svetainėje gali būti pažeminta paieškos rezultatuose, bet ir tuo, kad ji gali būti išmesta iš paieškos rezultatų visiškai. O tai jau ne itin džiaugsminga. Toliau trumpai pateiksime jums keletą tokių metodų ir trumpai paaiškinsime kodėl to reikia vengti.

SEO optimizavimasKartais interneto svetainės būna sukuriamos taip, kad vienas turinys būna matomas vartotojui, o kitas rodomas Google paieškos robotams. Ne tik svetainės lankytojas, bet ir Google tikrai nemėgsta būti apgaudinėjami, todėl geriau nelaukite kol būsite pričiupti nusikaltimo vietoje.

Skaityti straipsnį “SEO optimizavimas – kaip įtikti “Google”?” »

Maudymosi kostiumėliai – ar tai tik bikiniai bei vientisi maudymukai?

Vargu ar atrasite žmogų, kuris nebūtų girdėjęs, kas yra maudymosi kostiumėlis, maudymukas ar bikinis. Tai visuotinai paplitęs žodis. Jeigu kas nors dar nežinote, maudymosi kostiumėliai yra rūbas, kurio pagrindinė paskirtis yra pridenti intymiausias viršutines bei apatines kūno vieteles. Jie būna įvairiausių kirpimų ir modeliukų. Vienas iš populiariausių variantų yra dviejų dalių maudymukai. Tai kitaip vadinami bikiniai. Bikiniai moteriai yra labai svarbus drabužis. Tai galima drąsiai teigti, nes pas daugelį moterų drabužinėse atrasite bent vieną dviejų dalių maudymuką. Iš vienos medžiagos dalies pasiūti maudymosi kostiumėliai vadinami vientisi maudymukai. Vientisas maudymukas irgi stipriai moterų tarpe pamėgtas. Juk juo galima ne vieną papildomą kilogramą paslėpti. Šis maudymukas puikiai tinka plaukioti. Aišku kita kalba apie deginimasi. Šis maudymosi kostiumėlis uždengia nemažą kūno dalį, todėl jis nėra idealiai tinkamas mėgautis saulės voniomis. Vientisi maudomi dėvimi tiek Europoje, tiek kitose pasaulio šalyse.

maudymosi kostiumėliai internetuVakarų vėjai pasiekė ir mūsų ne tokią jau ir didelę šalį. Labai stipriai pradėjo išpopuliarėti monokiniai. Klausiate – kas tai per maudymukas? Ogi monokiniai yra maudymukai, kurie labai panašūs į vienos dalies maudymosi kostiumėlį, tačiau yra kur kas atviresni. Viršutinę ir apatinė dalį dažnai jungia plonos juostelės, liemens srityje yra iškirpimai. Šie maudymukai internetu yra be galo seksualūs, nes ši paplūdimio apranga ne tik dengia kūna, bet ir šiek tiek atskleidžia mažus odos ruoželius. Vyriškosios lyties atstovai kraustosi iš proto dėl tokių maudymukų.

Skaityti straipsnį “Maudymosi kostiumėliai – ar tai tik bikiniai bei vientisi maudymukai?” »