Mėnesio archyvas: 2013 m. gruodžio mėn.

Greitas kreditas būsimai vestuvių puotai

Vestuvės yra tikra merginų svajonė. Nuo pat vaikystės jos svajoja, kokią suknelę vilkės, kokią puokštę laikys rankoje, kaip atrodys jaunikis bei kaip bus išpuošta bažnyčia ir puotos salė. Vaikinai kiek atlaidžiau žiūri į visus šiuos blizgučius, tačiau nenorėdami nuvilti būsimos nuotakos dažniausiai nusileidžia ir su viskuo sutinka. Matyt, ne veltui yra sakoma, kad vestuvės – tai merginų šventė. Būsima naujoji šeima dažnai neturi tvirto finansinio pagrindo, tačiau kartu nesinori tokio svarbaus gyvenimo įvykio palikti už borto. Tad šiandien greitas kreditas gali būti svari parama planuojant vestuvių šventę.

greitieji kreditaiNors daugelis būsimų jaunųjų porų nori kuklių, mažų ir jaukių vestuvių, nes neturi tam pakankamai finansų, tikriausiai pusė šių įsimylėjusių žmonių patys nustemba, kai rengiant svečių sąrašą ir rašant vestuvių scenarijų viskas tik plečiasi ir auga. Norisi, kad dalyvautų bent jau visi geriausi draugai. Jie turi antrąsias puses, todėl jau iš karto svečių sąrašas padvigubėja. Draugų turi tiek jis, tiek ji. Tad vėl visko dukart. O jeigu dar draugai turi atžalų… Taip pat nereikia pamiršti ir artimiausių giminių rato. Norisi savo svarbiausiu gyvenimo momentu, kad visi būtų šalia. Greitieji kreditai dabar yra tikras išsigelbėjimas jaunavedžiams ruošiantis vestuvėms, kad nepritrūktų lėšų.

Skaityti straipsnį “Greitas kreditas būsimai vestuvių puotai” »

Elektros prekės internetu: pigiau?

Šiandien internetinė prekyba vis labiau plinta, taigi, dažnai susimąstoma, ar tokiu būdu verta apsipirkti. Gana dažnai keliamas klausimas, ar prekės bus tokios pat kokybiškos, kaip ir parduotuvėse, ar verta pasitikėti internete siūlomomis paslaugomis ir panašiai. Elektros prekės – taip pat nėra išimtis, ir kartais dvejojama, ar jas pirkti internetu tikrai verta.

elektros prekesReikėtų žinoti, kad internetu parduodamos prekės niekuo nesiskiria nuo parduodamų įprastose prekybos vietose, taigi, dėl prekių kokybės baimintis tikrai nėra reikalo. Internetinės parduotuvės tėra vienas būdų apsipirkti, ir kiekvienas pasirenka sau palankiausią apsipirkimo būdą.

Pirkti internetu – greita ir patogu, taigi, tai gali būti pačia geriausia išeitimi tiems, kurie neturi laiko važinėti po prekybos centrus, ieškant reikalingų prekių. Tokios paieškos gali gerokai užtrukti, tad, taupantys savo laiką vis dažniau apsiperka internetinėje erdvėje.

Skaityti straipsnį “Elektros prekės internetu: pigiau?” »

Paskolos greičiau ir paprasčiau

Turbūt labai retam žmogui nėra pritrūkę pinigų reikiamu metu. Net ir daug uždirbantiems kartais pritrūksta pinigų svarbiems pirkiniams ar kitoms išlaidoms. Sakoma, kad kuo daugiau turi – tuo didesni ir poreikia, taigi, kartais tenka ir pasiskolinti. Paskolos banke suteikiamos ne taip greitai, kaip norėtųsi, todėl tenka palaukti, kol bus pervesta reikalinga suma. Dėl šios priežasties vis labiau populiarėja kreditų bendrovės, kurios gali paskolinti ir gana didelę pinigų sumą.

paskolosPavyzdžiui, steigiant savo įmonę, paprastai reikalingas įstatinis kapitalas, kuris nėra toks ir mažas – 10 000 litų. Tokią sumą pasiskolinti iš draugų ar artimųjų gali būti šiek tiek sudėtinga, taigi, tenka ieškotis kitų skolinimosi būdų. Tokią sumą dabar gali paskolinti ir greitojo kredito bendrovės – galite pasiskolinti šią pinigų sumą metams arba dvejiems metams.

Kyla klausimas, kaip tai padaryti? Tereikės atlikti keletą visai paprastų veiksmų: visų pirma, reikės užsiregistruoti kreditų bendrovės internetiniame puslapyje bei užpildyti paraišką. Taip pat reikės sumokėti simbolinį 1 cento mokestį, kad jūsų banko sąskaita būtų patvirtina – į ją ir gausite pasiskolintą sumą. Vėliau tereikės laukti, kol jūsų paraiška bus patvirtinta arba atmesta – jei kreipsitės įmonės darbo metu, paraiška bus išnagrinėta per mažiau nei pusvalandį, ir jūs gausite atsakymą apie paskolos suteikimą.

Skaityti straipsnį “Paskolos greičiau ir paprasčiau” »

Fotoknygos – bet kokiai progai

Kartais kyla klausimas, ką padovanoti žmogui, kuris, atrodo, kad viską turi: praktiškų dovanų dovanoti nėra reikalo, taigi, tenka gerai pasukti galvą. Dažnai norisi padovanoti tokią dovaną, į kurią galima sudėti daug savęs, tačiau, kas tai galėtų būti? Bene geriausias pasirinkimas – fotoknygos, kurios tikrai gali padėti parodyti, kaip jums rūpi asmuo, kuriam įteikiate dovaną. Fotoknygą galite dovanoti ir be jokios progos – juk kartais norisi tiesiog parodyti dėmesį brangiam asmeniui. Tai gali būti ir puikia dovana jubiliejaus ar kita proga, pavyzdžiui,šv. Kalėdų. Gana dažnai per Kalėdas gauname tokias dovanas, kurių niekada taip ir nepanaudojame, arbastatulėles, kurias jau vėliau nė nepamenam, kas padovanojo. Taip nenutiks, jei dovanosite fotoknygą, kurioje atsispindės gražiausios patirtos akimirkos. Taip pat maketuodami fotoknygą galite užrašyti palinkėjimus ar sveikinimus, taigi, jūsų dovana tikrai bus įvertinta.

fotoknygosKaip susikurti fotoknygą? Tai padaryti labai paprasta – jums tereikia susirasti tokį internetinį puslapį, kuriame galėtumėte tai padaryti. Gana dažnai tai galite padaryti tiesiog online – nereikės siųstis jokių programėlių. Iškart matysite, kaip atrodys užsakoma fotoknyga, taigi, galėsite iškart įvertinti, ar estetinis vaizdas jus tenkina, ar dar norėsite pakeitimų.

Skaityti straipsnį “Fotoknygos – bet kokiai progai” »

Keltų bilietai

Atėjus šaltesniems orams vis dažniau pagalvojame apie vasarą ir su nostalgija prisimename vasaros atostogas. Tačiau kam laukti vasaros, jei galite pasidovanoti sau nedidelę išvyką jau dabar? tai tikrai galėtų būti puikia Kalėdų dovana pačiam sau. Gana dažnai, besiieškant kelionės lėktuvu, tenka derintis prie tam tikro skrydžio laiko, pavyzdžiui, į Prancūziją ar Londoną iš oro uosto dažniausi skrydžiai vyksta trečiadieniais, taigi, ne visada patogu išvykti savaitės viduryje. Kam derintis prie tokio laiko, jei galite nuvykti į kitas šalis, pavyzdžiui, į Švediją ar Vokietiją, ir tai padaryti keliantis keltų iš Klaipėdos? Tai – itin patogus keliavimo būdas, o keltų bilietai gali kainuoti tikrai gana pigiai.

Skaityti straipsnį “Keltų bilietai” »