Mėnesio archyvas: 2013 m. lapkričio mėn.

Kompiuteriu kursai

Kompiuterių kursai senjorams šiais laikais tai ko gero puikiausia galimybė pasivyti šiuolaikines technologijas ir neatsilikti nuo naujų. Kadangi jau kuris laikas, kaip naudojami kompiuteriai, žmonės kurie vengė permainų ir save saugojo nuo naujovių vis labiau ima suprasti, kad kompiuterinis raštingumas – neatsiejamas šių laikų privalumas bei pliusas. Norint tapti pilnaverčiu visuomenės nariu, reikia sugebėti naudotis kompiuteriu bei programine įranga, tam yra kuriamos specialios klasės, kuriose žmonės apmokomi.

Kompiuteriu kursaiPavadinimas kompiuterių kursai senjorams reiškia jog bus mokomi kiek vyresni žmonės. Nebūtinai pensininkai, tai gali būti ir pavyzdžiui trisdešimties metų asmenys, neturėję galimybių naudotis kompiuteriais ar šiuolaikinėmis technologijomis. Išsimokslinimo laipsnį turintys įpareigoti asmenys moko šiuos žmones, kaip naudotis kompiuteriais ir kaip atlikti tam tikras funkcijas. Pradedant nuo bankinių pavedimų internete, tęsiant su kiek sudėtingesnėmis operacijomis: apsipirkimas internete, sugebėjimas apsisaugoti nuo virusinių programų ir taip toliau. Svarbu išmokyti žmones kuo daugiau apie technologijas tam, kad šie būtų pilnaverčiai visuomenės nariai.

Skaityti straipsnį “Kompiuteriu kursai” »

Stacionarūs kompiuteriai

Nors vis labiau populiarėja nešiojami ir planšetiniai kompiuteriai, tačiau tikrai nemažai žmonių vis dar teikia pirmenybę stacionariems kompiuteriams. Ir visai ne be reikalo - stacionarūs kompiuteriai yra patikrinti laiko, rečiau genda ir gali tarnauti 10 metų ar dar ilgiau. Tuo stacionarių kompiuterių privalumai neapsiriboja:

Stacionarūs kompiuteriaiNešiojami kompiuteriai vis dar nusileidžia galingumu stacionariems kompiuteriams. Jei norite, kad jūsų kompiuteris būtų tikrai pakankamai galingas, patartina rinktis stacionarų kompiuterį. Daugumoje biurų vis dar neatsisakyta stacionarių kompiuterių, ir, jei darbo vieta dažnai nesikeičia, visiškai nėra reikalo pirkti nešiojamus kompiuterius.

Stacionarūs kompiuteriai paprastai kainuoja pigiau nei nešiojami: net jei ir vienokio, ir kitokio kompiuterio parametrai būtų labai panašūs, nešiojamas kompiuteris kainuotų brangiau, mat, tokį kompiuterį pagaminti yra sudėtingiau nei stacionarų.

Skaityti straipsnį “Stacionarūs kompiuteriai” »

Žalingi šunų įpročiai: kas gi kaltas?

Jūsų namuose atsirado naujas gyventojas – mažas keturkojis sutvėrimas. Jis visiškai priklauso nuo jūsų, jam reikia tiek pat švelnumo ir priežiūros, kaip ir mažam vaikui. Ir sukelia jis jums beveik tokias pačias emocijas. Todėl daugelis naminių gyvūnų savininkų į klausimą "Ar laikote savo augintinį šeimos nariu?" nesusimastydami atsakys "Taip".

sunu maistasŠeimininko ir gyvūno santykiai daugeliu atveju primena vaikų ir tėvų santykius. Žmonės prisiima atsakomybę už savo gyvūnų sveikatą, juos šeria ir prižiūri. Taip pat jie atsakingi ir už gyvūno elgesį ir užsiima jų mokymu. Norėdami kuo greičiau prisijaukinti šunį, žmonės juos lepina ir skatina blogą elgesį.

Žinoma, gyvūnai nuo vaikų skiriasi daugeliu fiziologinių ir biologinių parametrų. Šunims reikia visiškai kitokio maisto, šunų maistas turi atitikti jų mitybos ir vaikščiojimo režimą. Daugelis žmonių mėgsta kalbėti su šunimis, ima juos kartu į keliones ir parduotuves, maudo ir glėbesčiuoja. Tačiau, kas patinka vieniems, kitiems tai nepriimtina, pavyzdžiui, ne visiems žmonėms patinka bučiuoti savo šunį. Todėl šeimininkų elgesį šunų požiūriu galima vadinti modifikuotu tėvų elgesiu.

Skaityti straipsnį “Žalingi šunų įpročiai: kas gi kaltas?” »

Drabužiai internetu: mitai ir realybė

Dažnai klausiama: koks patogiausias būdas apsipirkti: ar tai daryti internetu, ar įprastose parduotuvėse? Panašu, kad šiuo klausimu žmonės susiskirstė į dvi grupes: internetinių parduotuvių šalininkai ir priešininkai. Pastarieji gana dažnai teigia, kad internetu apsipirkti neapsimoka dėl šių priežasčių:

drabužiai internetuDrabužiai internetu gali būti prastesnės kokybės. Žinoma, jei prekes siunčiatės iš Kinijos ar kitų Rytų šalių, tokia tikimybė visada išlieka. Tokios internetinės parduotuvės dažniausiai turi gausybę prekių, ir jų kokybė tikrinama tikrai retai. Kas kita – Lietuvos internetinės parduotuvės, nes dauguma pardavėjų užtikrina, kad prekės bus kokybiškos, o jei pirkėjui pasirodo priešingai, pardavėjas įsipareigoja prekes priimti atgal. Vis dėlto, dauguma pardavėjų savo prekes tikrina, taigi, tokių nesusipratimų neturėtų kilti.

Skaityti straipsnį “Drabužiai internetu: mitai ir realybė” »

Superkame automobilius

Kartais parduoti automobilį nėra taip paprasta. Atrodo, sudedamos visos pastangos, kad automobilis būtųparuduotas kuo greičiau, tačiau ne visada viskas pavyksta sklandžiai. Tokiu atveju bene geriausia išeitis  – ieškoti skelbimų su antrašte "superkame automobilius". Kodėl verta būtent tokiu būdu parduoti automobilį?

Superkame automobiliusVisų  pirma, jums nebereikės ieškoti, kas galėtų nupirkti automobilį. Dažnai nutinka taip, kad pirkėjas, kuris nupirktų automobilį palankia kaina, taip ir neatsiranda, taigi,  automobilis tik užima vietą garaže arba automobilių stovėjimo aikštelėje. Tai tikrai sudaro nepatogumų, kurių, vis dėlto, galima būtų ir išvengti.  Kiemuose tikrai neretai skundžiamasi dėl stovėjimo vietų stygiaus, ir kaimynams gana dažnai kelia pasipiktinimą tai, kad aikštelėje stovi ir tokie automobiliai, kuriais jau seniai nevažinėjama. taigi, norint to išvengti, galima tiesiog parduoti automobilį supirkėjams, ir daugiau dėl to nesukti galvos.

Automobilis gali būti nupirktas pačia geriausia kaina. Visai nesvarbu, ar jūsų automobilis neturi defektų, ar yra daužtas, neturintis technikinės apžiūros ir t.t., automobilis vis tiek galės būti nupirktas. Automobilių supirkėjams dažniausiai rūpi tik automobilio pagaminimo metai ir markė, tačiau, ar automobilis turi defektų, ar ne, jis vis tiek nuperkamas klientui palankia kaina.

Skaityti straipsnį “Superkame automobilius” »